Jak założyć biuro nieruchomości

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1087

  • Dodane: 26 stycznia, 2019

  • Wyświetlenia: 1099

Opis

Obecnie w naszym kraju sektor nieruchomości kwitnie. Dlatego agencja nieruchomości jest naprawdę właściwym i przy drobinie chęci zyskownym pomysłem na własną firmę.

Jak założyć biuro nieruchomości

Sporym ułatwieniem jest na pewno to, że od roku 2014 agent nieruchomości nie musi ubiegać się o uzyskanie licencji zawodowej.

Nim zainicjujemy załatwianie którychkolwiek formalności związanych z zakładaniem działalności, warto wiedzieć czym tak autentycznie owe biuro się zajmuje.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Głównym ich zadaniem jest pośredniczenie między stronami chcącymi kupić, spieniężyć lub wydzierżawić daną nieruchomość. Dodatkowo pracownicy biura nieruchomości dla własnych klientów sprawdzają stan prawny i rzeczywisty nieruchomości, prowadzą negocjacje między stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Powracając do tematu własnej działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może właściwie każdy, wystarczy że dysponuje zdolnością do czynności prawnych. Prowadzenie biura nieruchomości może występować w kliku formach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Należałoby jeszcze wiedzieć, że taka firma musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – konieczne będzie zatem zakup kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o