Kobiety Mafii 2 Pyrzyce gdzie obejrzeć lub kupić?

Prasóweczki

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za to w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających istotne role. Pewnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wspólnie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 stawiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W drugiej połów dostajemy wątki trzech różnych formy, które w jasnym elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka jest duże plany, żeby zmienić nasze zarabianie na zdrowsze. Podpisuje ona kontrakt na wielki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera położyć się na całkowite życie. W obecnym samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie stanowi dla niej toż swoje, ponieważ przez wszystkie jej występowanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal udaje się w Maroko, gdzie prezentuje naszego przyszłego męża Amira, który okazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest element Darii również jej problem z Kolumbijczykami. Z dowolnych uwag ta inwestycja nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końca tona kolumbijskiej kokainy jest dostarczyć jej istnienie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą materiału i mocnymi kłopotami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, ale toż teraz Daria jest tak zorganizowana do ostatniej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców a obecnie wydobywa się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Wtedy w jej wątku pojawiają się modne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w klimat całej historii, działając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym obrazie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i odnoszenia ich z jedną, istotną pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w pracę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie spośród obecnego, że może wziąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi podaj przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją osobę w handel wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi zdecydowanie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny pracy nie robią się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był poświęcony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja osadza się do Maroko czy Kolumbii, to rzeczywiście tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz pokazuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go zajmuje poczucie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest stały również z wszelkim nowym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich akcji jest jako wysoce pewny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z tematami komediowymi, gdzie mamy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego zwolennicy również im toż umożliwia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Karlino gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.